0SA002.01
1257 WEST FAIRLEE ROAD
- Parcel ID
- 0SA002.01
- Address
- 1257 WEST FAIRLEE ROAD
- Owner
- MCNEILL CHARLES
- Acreage
- 3.80
- Assessed Land
- $62,780
- Assessed Building
- $87,410
- Assessed Total
- $150,190
Sales History
No sales records loaded yet.
1257 WEST FAIRLEE ROAD
No sales records loaded yet.