0SA002.18
208 LEXINGTON AVE
- Parcel ID
- 0SA002.18
- Address
- 208 LEXINGTON AVE
- Owner
- JORDAN MARY LOU
- Acreage
- 1.84
- Assessed Land
- $85,490
- Assessed Building
- $202,440
- Assessed Total
- $287,930
Sales History
No sales records loaded yet.
208 LEXINGTON AVE
No sales records loaded yet.