0SA002.18.1
PO BOX 127
- Parcel ID
- 0SA002.18.1
- Address
- PO BOX 127
- Owner
- KRYANDER JON P
- Acreage
- 1.91
- Assessed Land
- $82,520
- Assessed Building
- $221,710
- Assessed Total
- $304,230
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 127
No sales records loaded yet.