Thetford, VT
0SA003.01
PO BOX 88
0SA003.01
PO BOX 88
Parcel ID
0SA003.01
Address
PO BOX 88
Owner
FRANCISCO JANE A
Acreage
0.61
Assessed Land
$80,650
Assessed Building
$408,550
Assessed Total
$489,200
Sales History
No sales records loaded yet.