01.01.10.
3195 BARNARD RD
- Parcel ID
- 01.01.10.
- Address
- 3195 BARNARD RD
- Owner
- QUINN DANIEL T
- Acreage
- 4.98
- Assessed Land
- $114,100
- Assessed Building
- $279,400
- Assessed Total
- $393,500
Sales History
No sales records loaded yet.
3195 BARNARD RD
No sales records loaded yet.