02.01.03.003
250 HALL CIR
- Parcel ID
- 02.01.03.003
- Address
- 250 HALL CIR
- Owner
- BERNSTEIN JEFFREY & STACEY CUSHNER
- Acreage
- 29.00
- Assessed Land
- $354,200
- Assessed Building
- $520,900
- Assessed Total
- $875,100
Sales History
No sales records loaded yet.
250 HALL CIR
No sales records loaded yet.