03.01.20.
2220 PROSPER RD
- Parcel ID
- 03.01.20.
- Address
- 2220 PROSPER RD
- Owner
- MEAD GARRETT & CATHARINE
- Acreage
- 3.62
- Assessed Land
- $69,100
- Assessed Building
- $193,800
- Assessed Total
- $262,900
Sales History
No sales records loaded yet.
2220 PROSPER RD
No sales records loaded yet.