03.02.18.
67 GRASSY LANE
- Parcel ID
- 03.02.18.
- Address
- 67 GRASSY LANE
- Owner
- WINAWER MELODIE
- Acreage
- 10.10
- Assessed Land
- $381,300
- Assessed Building
- $474,400
- Assessed Total
- $855,700
Sales History
No sales records loaded yet.
67 GRASSY LANE
No sales records loaded yet.