03.02.23.
PO BOX 746
- Parcel ID
- 03.02.23.
- Address
- PO BOX 746
- Owner
- SUOKKO ANN B TRS
- Acreage
- 351.20
- Assessed Land
- $929,500
- Assessed Building
- $316,500
- Assessed Total
- $1,246,000
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 746
No sales records loaded yet.