03.02.39.
2741 COX DISTRICT RD
- Parcel ID
- 03.02.39.
- Address
- 2741 COX DISTRICT RD
- Owner
- ATWOOD DIANE L
- Acreage
- 8.31
- Assessed Land
- $253,900
- Assessed Building
- $165,600
- Assessed Total
- $419,500
Sales History
No sales records loaded yet.
2741 COX DISTRICT RD
No sales records loaded yet.