03.02.50.
1469 NORTH LAKE WY
- Parcel ID
- 03.02.50.
- Address
- 1469 NORTH LAKE WY
- Owner
- SULLIVAN BARBARA M & MOLLY H NOONAN TRS
- Acreage
- 3.46
- Assessed Land
- $197,800
- Assessed Building
- $296,600
- Assessed Total
- $494,400
Sales History
No sales records loaded yet.