03.02.57.
12525 SW 69 AVE
- Parcel ID
- 03.02.57.
- Address
- 12525 SW 69 AVE
- Owner
- MANDLER JEFFRY L & REBECCA D
- Acreage
- 10.43
- Assessed Land
- $415,700
- Assessed Building
- $295,900
- Assessed Total
- $711,600
Sales History
No sales records loaded yet.
12525 SW 69 AVE
No sales records loaded yet.