03.03.02.
7 TOMAC CT
- Parcel ID
- 03.03.02.
- Address
- 7 TOMAC CT
- Owner
- CURLEY JOHN & MARY
- Acreage
- 1.75
- Assessed Land
- $142,200
- Assessed Building
- $529,300
- Assessed Total
- $671,500
Sales History
No sales records loaded yet.
7 TOMAC CT
No sales records loaded yet.