04.01.03.
1362 BARNARD RD
- Parcel ID
- 04.01.03.
- Address
- 1362 BARNARD RD
- Owner
- SLOAN MARY MARGARET & KRUM HOWARD
- Acreage
- 79.31
- Assessed Land
- $237,000
- Assessed Building
- $354,200
- Assessed Total
- $591,200
Sales History
No sales records loaded yet.
1362 BARNARD RD
No sales records loaded yet.