04.01.19.
PO BOX 84
- Parcel ID
- 04.01.19.
- Address
- PO BOX 84
- Owner
- COLE RICHARD & SUE E
- Acreage
- 1.16
- Assessed Land
- $79,800
- Assessed Building
- $143,300
- Assessed Total
- $223,100
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 84
No sales records loaded yet.