04.02.12.
320 TUCKER RD
- Parcel ID
- 04.02.12.
- Address
- 320 TUCKER RD
- Owner
- SUMMARSELL SCOTT
- Acreage
- 7.80
- Assessed Land
- $132,600
- Assessed Building
- $148,000
- Assessed Total
- $280,600
Sales History
No sales records loaded yet.
320 TUCKER RD
No sales records loaded yet.