04.02.16.
1852 PROSPER RD
- Parcel ID
- 04.02.16.
- Address
- 1852 PROSPER RD
- Owner
- RIENDEAU LINDA T
- Acreage
- 5.27
- Assessed Land
- $126,500
- Assessed Building
- $169,400
- Assessed Total
- $295,900
Sales History
No sales records loaded yet.
1852 PROSPER RD
No sales records loaded yet.